KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10493039
nr 1049 3039
Blandteknik
signerad, 21/30, "Off Balance", 41x50
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 19:27:49
500 kr
200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)